Už ką balsuoti?

     Rinkimai arti. Jau kovo 5. Tai kokį merą rinkti ir už kokią partiją balsuoti?
     Valdas BENKUNSKAS (Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai) - Apie konservatorius nieko gero pasakyti negaliu.
     Rasa BUDBERGYTĖ (Lietuvos socialdemokratų partija) - Socdemai buvo prie valdžios nieko gero nepadarė. Meras - tai miesto ūkvedys. Ar sugebėtu neaišku.
     Aidas GEDVILAS (išsikėlė pats) - Įdomus veikėjas, gerai kalba, man jis patinka.
     Ramojus GIRINSKAS (Partija „Jaunoji Lietuva“) - Gal bus neblogu politiku, įdomi programa.
     Petras GRAŽULIS (Tautos ir teisingumo sąjunga (centristai, tautininkai)) - Būtų neblogas jei be fanatizmo, ir suprastu įstatymus už ką balsuoja.
     Stasys JAKELIŪNAS (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) - Irgi gal neblogas meras būtų, bet kam jam iš Europos parlamento grįžti.
     Ieva KAČINSKAITĖ-URBONIENĖ (Darbo partija) - Moteris iš darbo partijos, darbo partija tik gražus pavadinimas, nieko gero nepadarė.
     Remigijus LAPINSKAS (Lietuvos žaliųjų partija) - Vėl žalieji – nebus pramonės. Bus tik laukai ir pievos.
     Mykolas MAJAUSKAS (šsikėlė pats) - Turtingas ir gražus konservatorius – ima pinigus iš maisto įmonių žadėdamas jiems pažadus.
     Eglė RADVILĖ (Liberalų sąjūdis) - Liberalai yra liberalai ir dar moteris. Dėl liberalių požiūrių gali nesusitvarkyti su miesto ūkiu.
     Tomas Vytautas RASKEVIČIUS (Laisvės partija) - Laisvės partija, laisvė vienur bus – kitur nebus. Pandemija viską parodė - liko tik gražus pavadinimas.
     Lukas SAVICKAS (Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“) - Demokratai ir Amerikoje nieko gero nepadarė, pas mus gal tik pavadinimas, bet ir nieko gero manau nepadarys.
     Vytautas SINICA (Nacionalinis susivienijimas) - Nacionalinė partija – nieko gero nežada. Lietuvoje gyvena lenkai, rusai ir ukrainiečiai.
     Waldemar TOMASZEWSKI (Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga) - Neblogas kandidatas, lenkai nepriklausomi nuo konservatorių, bet ar jie nepriklausomi nuo Lenkijos? Lenkai neblogai dirba, bet ir gyventi gerai mėgsta.
     Valdas TUTKUS (Lietuvos regionų partija) - Meras turi ekonomikoje ir versle suprasti.
     Artūras ZUOKAS (Partija „Laisvė ir teisingumas“) - Visi pažįsta Zuoką, turi milijoną paskolų, kam jis dirbs vilniečiams ar kam skolingas, atsakymas žinomas. Jei mero kėdę galima būtų nupirkti – jis nupirktu.
     Tokie politikai mus supa...ir kažkas juos renka.