Remigijus Žemaitaitis tik vaidina dorą politiką

     Visi politikai mėgsta pinigus, Remigijus Žemaitaitis ne išimtis. Politikai gauna atlyginimus, priedus, lobistinius pinigus iš rėmėjų...
     Girdėjau kad politikai padaro NT ir pinigų savo partijai, bet kad politikas skurdintu savo partiją, to dar negirdėjau.
     Schema paprasta – aš savo automobilį išnuomoju partijai už 830 Eur per mėnesį, trims metams. Taigi skaičiuojame 830 X 36 = 29 880 Eur – po trijų metų mašiną gaunu atgal ir uždirbu beveik 30 tūkstančių eurų. Beje su tą mašiną pats ir važinėju – grožis paprastume. Tokią schemą susuko mūsų genialus politikas Remigijus Žemaitaitis, net nebijodamas kad tai iškils į viešumą. O gal tai normalu? Manau tai tik viena iš schemų kuri tapo žinoma – kartą pradėjęs negali sustoti...
     Tokie politikai negalvoja apie politiko karjerą, ir apie žmones - jie galvoja tik apie pinigus.
     Ar rinkti jį į Seimą ar ne spręsti jums, bet manau tokie žmonės gali susukti naujas dar įdomesnes schemas...
     Galvojate tai viskas? Ne...VTEK: Remigijus Žemaitaitis pažeidė įstatymą.
     Vyriausioji tarnybinės etikos komisija vienbalsiai nusprendė, kad Seimo narys Remigijus Žemaitaitis pažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimus laiku ir tinkamai deklaruoti privačius interesus.
     Tyrimo duomenys rodo, kad Remigijus Žemaitaitis 2016 m. gruodį politinei partijai „Tvarka ir teisingumas“ išnuomojo automobilį.
     Šis sandoris atitinka deklaruotino sandorio kriterijus, - t. y. jis tebegalioja, o jo bendra vertė viršija 3 tūkstančius eurų. Todėl jį savo privačių interesų deklaracijoje politikas turėjo nurodyti per 30 kalendorinių dienų nuo sandorio sudarymo dienos. Tai Remigijus Žemaitaitis padarė tik 2018 m. spalį.
     Tokie politikai mus supa...ir kažkas juos renka.