Dėl Seimo nario Mykolo Majausko finansavimo

     Gražus turtingas ir protingas vyras tas Majauskas.
     Susipyko su konservatoriais dėl maitinimo sektoriaus PVM lengvatos, išėjo iš partijos - reiškia turi interesų ir priklausomybę nuo maitinimo sektoriaus verslo atstovų.
     Tai pasitvirtino iškarto pradėjus siekti mero posto. Maitinimo sektoriaus verslo atstovai pradėjo nešti jam pinigus. Surinko daugiau nei 45 tūkstančius eurų. Finansinę paramą gavo iš „iLunch“ ir iš „Amber food“. Taip pat paaukojo grupės Transporto ir statybų skyriaus vadovas Stanislovas Andrijauskas, o 3 tūkst. eurų – grupės rinkodaros vadovė Lina Nikonovaitė.
     Ką mes matome? Tie žmonės yra verslininkai reiškia jie nedalina pinigus šiaip sau, o daro investicijas – tai yra atėjęs į valdžia Majauskas turės pateisinti jų investicijas. Ilja Laursas – verslininkas ir investuotojas taip pat prisidėjo prie Majausko komandos, kaip jis visiems atsidėkos kol kas neaišku, pažiūrėsime kai jis taps meru. Tai yra grynas lobizmas kuris net nėra slepiamas – gyvename kaip Amerikoje kur lobizmas tai normalus dalykas – nori kad politikas dirbtu ties to įstatymo – duok jam pinigų...
     Partijos „Jaunoji Lietuva“ lyderis, Stanislovas Buškevičius, turi rimtų abejonių dėl LR Seimo nario Mykolo Majausko ir šį penktadienį oficialiai raštu kreipėsi į Specialiųjų tyrimų tarnybą ir Generalinę prokuratūra.
     Buvęs parlamentaras, turi įtarimų, gal galimai M.Majauskas padarė baudžiamas veikas, numatytas LR Baudžiamojo kodekso 225 (Kyšininkavimas), 226 (Prekyba poveikiu), 227 (Papirkimas) straipsniuose.
     Šį ketvirtadienį Vyriausioji rinkimų komisija jau nagrinėjo S.Buškevičiaus skundą dėl galimai kandidato kampanijos finansavimo pažeidimų požymių. Tačiau VRK savo oficialaus atsakymo dar nepateikė.
     Buvę partijos kolegos taip pat viešai veda diskusiją dėl buvusio kolegos veiksmų, tačiau jokių realių veiksmų dar nesiėmė. Todėl darytinos išvados arba pateisima buvusio kolegos veiksmus arba bijo praverti „Pandoros skrynią“ ir sulaukti pasekmių, nes galimai tokiomis rinkimų finansavimo schemomis naudojosi ir kiti parlamentarai.