Apie skiepus, karą ir elektros rinkos liberalizavimą

(nepriklausomi skiepai, nepriklausoma nuomonė, nepriklausomo elektros tiekėjo pasirinkimas)

     Kaip gali būti straipsnis, ir apie koroną ir apie karą ir net apie elektros rinką. Pasirodo gali. Yra vienas žodis kuris apjungia šituos tris dalykus - žmonių prievarta.
     Prisiminkime Verygos (ministro-daktaro) darbus: kuo greičiau viską uždaryti, kelti paniką. Uždaryti kelius, mokyklas, parduotuves, kavines. Nupirkti kuo daugiau ir brangiau – kaukes ir kitas apsaugos priemones. Ar viską išnaudojome, ar viską gavome?
     Nuo kada žmonėmis pradėta taip rūpintis, kad net į darbą nereikia eiti? Kas per rūpinimas žmogumi kai pas gydytoją nepateksi? Valytojų nuotolinis darbas ir kiti įdomus dalykai – pasaulis išprotėjo.
     Užtektu žmones įspėti apie grėsmę ir žmonės patys pasirinktu, ar sėdėti namie be pinigų arba surizikuoti ir pamaitinti vaikus. Ar nešioti vieną kaukę savaite, ar nenešioti išvis? (Ar jos apsaugo?) Verygos paskutinis įsakymas buvo apriboti mašinų stovėjimo aikšteles prie prekybos centrų. Aš registruotas vienur negalėjau nuvažiuoti pas savo žmoną ir vaiką kurie tuo metu gyveno už miesto – ačiū ministrui. Reklama kuri kainavo labai daug – Petys už laisvę (petys prie peties). Daug pinigų buvo ištaškyta. Už tuos pinigus mes galėjome atidaryti tyrimo centrą. Kur gyventu sveikas ir sergantis, o gydytojai juos tirtu.
     Konservatoriai priėjo prie koronos taškymo pinigų rimčiau su ministru Dulkiu (ekonomistu) – įvarydami ekonomiką į minusinį augimą. Atsirado vakcina, kokia neatsirastu – visas nupirksime. Svarbu kad ji nebūtų rusiška. Vakcina yra būtina (priverstinė) ir kasmetinė – naujas pasas ir galimybės pridedamos. Lietuvos piliečio pasas nereikalingas ir pinigai jau ne galimybės.
     Tuo laiku aš sakiau – geriau jau korona, o ne karas. Gal koronos pinigų švaistymas – tai pinigų rinkimas karui? Prasidėjo karas – korona baigėsi. Kaip vertė vakcinuotis – taip privertė laikytis vienos nuomonės, ir Lietuvoje visur atsirado kitos šalies vėliavos.
     Trečia žmonių prievarta – elektros rinkos liberalizavimas. Lietuvoje su savo elektra ir savo laidais (tinklais) atsirado daug nepriklausomų elektros tiekėjų – rinkis nes pralaimėsi (privalai laimėti ir pasirinkti). Kas nepasirinks sėdės tamsoje ir mokės privalomą abonementą, gal net uždės baudą kaip nepasiskiepijusiam.
     Būtų juokinga – jei nebūtų liūdna...tokia politika.